Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
O nas

 

O NAS

 

Witamy wszystkich zainteresowanych naszą firmą AYTUL.

 

Ponieważ jesteśmy pełni optymizmu i niebanalnych pomysłów zdecydowaliśmy się na internetową sprzedaż własnej marki AYTUL.

 

Inspiracją okazała się nasza dotychczasowa droga życiowa i zawodowa zapoczątkowana w latach 90. Na solidnych maszynach krawieckich z lat 60-tych powstawały głównie ubrania dziecięce, których odbiorcami było wiele ówczesnych sklepów odzieżowych.

 

Ponieważ Jesteśmy rodzinną firmą dojrzewaliśmy wspólnie tak jak nasze dzieci - szukaliśmy własnej drogi i startowaliśmy do większych wyzwań, dlatego też podjęliśmy się stworzenia całkiem innej marki ubrań dla kobiet.

 

Pomocną dłoń uzyskaliśmy pod koniec 2011 r. dzięki dofinansowaniu projektu "Lepsze jutro" współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego na zakup profesjonalnych maszyn do szycia dobrej marki.

 

Dzięki tak dobrym maszynom i determinacji otworzyliśmy punkt usług krawieckich. Obsługiwaliśmy duże firmy jak i klientów indywidualnych - zarówno panów i panie.

 

Wykonywaliśmy usługi, które wbrew pozorom były nie do zrealizowania, a dzięki temu nasi klienci byli zachwyceni pomysłowością z jaką reperowane są ich ubrania.

 

Wśród wielu blasków niestety pojawiają się również cienie, które również nam kazały zweryfikować siły. To tzw. COŚ ZA COŚ doprowadziło do rezygnacji z prowadzenia typowych usług krawieckich.

 

Obecnie kierujemy złożoną ofertę dla współczesnych wymagających kobiet.

Proponujemy sprzedaż odzieży damskiej własnej kolekcji.

 

Prosimy o wystawienie nam opinii na temat sklepu i naszych produktów.

Ułatwi nam to nie tylko dobrą współpracę z wami, ale i zmotywuje do jeszcze lepszej pracy.

 

 

 


 

Życzymy miłych i udanych zakupów! - zespół Aytul.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Click Shop | Hosting home.pl